Naši učenici i ove godine sudjelovali u sadnji drveća u sklopu akcije Zasadi drvo, ne budi panj!

I ove su godine naši učenici pomogli u  ublažavanju nastalih klimatskih promjena za koje je uvelike kriv čovjek. U srijedu,  24. studenog 2021. godine , naši  su učenici,  zajedno s ravnateljem i učiteljima,  posadili  nekoliko stabala u prostoru ispred  škole.  Točnije, radi se o četiri vrbe, dva jasena i jednoj magnoliji.   Akcija Zasadi drvo, ne budi panj ističe važnost šume u borbi protiv klimatskih promjena , a ovo je već treća nacionalna kampanja  sadnje stabala u Hrvatskoj. Učenici naše škole bili su vrijedni i rado  sudjelovali u toj akciji, svjesni važnosti očuvanja šuma na našem području, nadajući se da će u sljedećoj, 2022. godini moći zasaditi još veći broj stabala.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Lana Smolčić  i Tea Perković

                                      

Kategorija: