Naši su učenici i ove godine postigli odlične rezultate na natjecanju iz matematike

 

Dana 1. ožujka Županijsko je natjecanje iz matematike, kao i prijašnjih godina, održano u našoj školi.
Na natjecanju je sudjelovalo 93 učenika od  4. do 8. razreda,  53 mentora i 26 članova povjerenstva. Ispiti su trajali od 10 do 12 sati, privremeni  rezultati  dobiveni su u 16 sati i konačni rezultati su bili objavljeni u 16:30 na stranicama naše škole. Naši su učenici postigli odlične rezultate pa je tako učenik Duje Grahovac iz 4. a razreda osvojio je 4. mjesto (mentorica je učiteljica Melita Perić),
Jakov Majher iz 4.b razreda osvojio je 8. mjesto (mentorica je učiteljica Blaženka Zupković), dok je Lovro Rukavina iz 6. a razreda osvojio 2. mjesto (mentorica je učiteljica  Anica Imrek).
Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali, a posebno našim učenicima i njihovim mentorima na odličnim rezultatima!
                                                                                                                                                                                                                  Erika Zubak

Kategorija: