Naši učenici i ove godine izvrsni na državnom natjecanju

 

   Dana 2. svibnja 2023. godine šestaši i sedmaši, zajedno s nastavnikom Ivanom Dejanovićem uputili su se u Vodice na 65. državno natjecanje mladih tehničara gdje su i ove godine ostvarili odlične rezultate, s obzirom na jaku konkurenciju koju su imali. 

   U svakoj je kategoriji bilo oko 24 natjecatelja, a naši su učenici ostvarili sljedeće rezultate: Lovro Rukavina (6. a) osvojio je 6. mjesto u kategoriji Robotsko spašavanje žrtve, Tena Šebalj (6. a)  osvojila je 6. mjesto u kategoriji Fotografija, Robert Krznarić (7.a)  osvojio je 9. mjesto u kategoriji Strojarske konstrukcije, Bartol Bićanić (6. a)  osvojio je 14. mjesto u kategoriji Automatika, Dora Imrek (7. a) osvojila je 15. mjesto u kategoriji Obrada materijala i Laura Imrek (6. a)  osvojila je 16. mjesto u kategoriji Graditeljstvo. 

Čestitamo našim učenicima i njihovom mentoru, nastavniku Ivanu Dejanoviću, na odličnim rezultatima i dostojnom predstavljanju naše škole!

Kategorija: