Dan škole obilježen bogatom i raznovrsnom  priredbom

Utorak,  21. lipnja  2022.,   bio je zadnji  dan ove školske godine, a u našoj smo ga školi obilježili i kao Dan škole.  Ovaj je Dan škole obilježen bogatom i raznovrsnom priredbom koja je započela dodjelom priznanja i zahvalnica svim onim učenicima i njihovim mentorima koji su na različitim natjecanjima tijekom školske godine postigli velike i značajne rezultate.  Bilo je doista lijepo vidjeti toliki broj naših nagrađenih učenika i njihovih mentora na pozornici, što svjedoči o velikom trudu i radu koji učenici naše škole zajedno sa svojim mentorima  ulažu u svoje znanje.

                   

Nakon dodijeljenih nagrada i priznanja krenule su raznovrsne točke priredbe pa su nam tako četvrti razredi pjevali i plesali, poslušali smo monolog Svena Horvata koji je izveo na županijskom Lidranu, slušali mali  i veliki zbor uz pratnju instrumenata, slušali poznate skladbe na klaviru, pogledali zanimljiv igrokaz koji su priredili  šesti i osmi razredi.  Na kraju priredbe pogledali smo kratke videe  sva tri osma razreda koji su se snimkama dragih uspomena oprostili od osnovne škole i njima dragih nastavnika.  Ovaj je oproštaj također bio posebno tužan jer se rastajemo od posljednje generacije c razreda u našoj školi.

Marija Krajnović

                             

Kategorija: