Mali volonteri peku pekmez za nadolazeće Dane kruha 

   Hodnicima naše škole ovih su se dana počeli  širiti mirisi svježih jabuka iz jedne od učionica, pa smo, kao pravi novinari, odlučili  otkriti što se krije iza tih vrata. Dočekala nas je prava mala tvornica. U učionici su se punom parom gulile i blendale jabuke.

   Naime, od ove školske godine djeluje nova izvannastavna aktivnost  „Mali volonteri u koju se mogu uključiti svi oni koji žele i vole  pomagati, a vodi ju nastavnica vjeronauka Nikolina Nedeljković.  Mali volonteri su odlučili napraviti pekmez od jabuka i limuna koji će zatim zasladiti palačinke koje će se peći 12. listopada, kada će se u našoj školi obilježiti Dani kruha. Malim volonterima želimo puno sreće u budućem radu, a također jedva čekamo probati njihov pekmez!

Lana Šebalj

Kategorija: