Dan  pun zabave i raznih aktivnosti

     

   Dan sporta je događaj koji  obilježavamo jednom godišnje, a toga dana naši učenici igraju razne sportove i aktivnosti. Svrha obilježavanja Dana sporta je da učenici shvate važnost sporta u našim životima. U našoj školi Dan sporta održan je u ponedjeljak, 29.5.2023. godine. Ujutro su se svi učenici okupili u školskom dvorištu nakon čega su se uputili na igrališta iza škole. Dan sporta je započeo u 9:00. Bilo je puno aktivnosti, neke su bile za učenike od 1.-4. razreda, a neki za učenike od 5.-8. razreda.

   Za učenike od 1.-4. razreda organiziran je posjet  adrenalinskom parku, povlačenje konopca, skakanje u vrećama, bacanje kolutova, nošenje loptice u žlici, graničar, utrka na skijama i bacanje vorteksa. Za učenike od 5.-8. razreda organizirane su utakmice iz  nogometa, košarke, odbojke, rukometa; povlačenje konopca, skakanje u vrećama, bacanje kolutova, nošenje loptice u žlici, utrka na skijama te bacanje vorteksa. 

                                                                                                                                                                                                       Gabriela Keser

 

       

Kategorija: