Nadamo se da će Proljetni sajam postati tradicija
 U srijedu 13.  travnja  održan je Proljetni sajam u našoj školi koji je  i ove godine organizirala naša Učenička zadruga “Domaći”.  Sajam je počeo u 9 i 30 sati,  a najposjećeniji je bio za vrijeme velikoga odmora kada su učenici mogli razgledati ukrase i kupiti nešto za nadolazeći Uskrs.
   Voditeljica zadruge je nastavnica Marija Smolčić  koja  sa svojim malim i vrijednim zadrugarima marljivo  uči  i svladava različite  ručne tehnike kojima se služe prilikom izrade raznovrsnih ukrasa, a ukrase su izrađivali i neki niži razredi sa svojim učiteljicama.  I ove smo godine na štandovima postavljenima u školskom dvorištu mogli vidjeti različite uskrsne dekoracije u koje je uloženo puno  vremena, truda  i ljubavi,  pa su se tu našla dekorirana uskrsna jaja, zlatovez,  drvene kućice,  košarice i još mnogo toga.
   Kako  je sve to izgledalo pogledajte u našoj galeriji slika.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Iris Smolčić
                                       
                                     

Kategorija: